TECHNOLOGIE I MATERIAŁY

KORZYSTAJ Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW

Firma Dimeks korzysta z produktów marki ISOVER oraz ROCKWOOL.

Używane w realizowanych przez nas instalacjach produkty zapewniają skuteczną ochronę i optymalną wydajność podczas całego cyklu życia instalacji – nasze realizacje charakteryzują się wysoką wydajnością i nie awaryjnością. Już na etapie planowania, dzięki wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jakich materiałów użyć i jak je zabezpieczyć przed czynnikami zewnętrznymi.

Według niezależnych badań używane przez nas produkty są jednymi z najbardziej trwałych produktów dostępnych na rynku, które znacząco wpływają na poprawę stanu środowiska, oszczędność energii, redukcję Co2, izolację akustyczną i bezpieczeństwo pożarowe.

Ognioodporne i izolacyjne właściwości produktów ze skalnej wełny zapewniają najwyższą jakość ochrony ludzi, mienia i środowiska. Materiały oraz same instalacje spełniają obowiązujące normy, gwarantując najwyższy poziom bezpieczeństwa przeciwpożarowego firm oraz prywatnych budynków.

UŻYWAMY RÓŻNEGO RODZAJU MAT, MAT NA SIATCE, PŁYT, OTULIN, WEŁNY LUZEM M.IN.

  • Maty z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych odpornych na wysoką temperaturę, pokrytą jednostronnie wzmocnioną folią aluminiową.
  • Maty z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych, jednostronnie wzmacnianą siatką z drutu stalowego i pokrytą od strony siatki folią aluminiową.
  • Płyty z wełny mineralnej otrzymanej z włókien skalnych.
  • Sprężystej płyty z wełny mineralnej otrzymanej z włókien szklanych, cechującą się bardzo dobrymi właściwościami izolacyjności termicznej i odpornością na wysoką temperaturę.
  • Produktów stosowanych do uszczelnienia połączeń poprzecznych izolacji z wełny mineralnej pokrytej folią aluminiową.

Comments are closed.